estonian rusu

Kauba tagastamine

Tasumata tellimuse tühistamiseks:

 • Palun võta ühendust klienditoega e-posti teel info@abcmanguasjad.ee või telefonil: +37256190923

 

Tasutud tellimuse tühistamiseks ja raha tagasi saamiseks (kui tellimus pole veel välja saadetud või on ootel):

 • Palun täida tellimuse tühistamise vorm: DOC. PDF. (vali sobiv failitüüp) ja saada koos tellimuse numbriga e-posti teel info@abcmanguasjad.ee

  Elektriautode tagastamise reeglid:
  - Elektriautod saab tagastada 14 päeva jooksul. (tähtaega hakatakse lugema järgmisest päevast peale kauba üleandmist)
  - Elektriautot ei tohi kasutada, proovida kokku panna ega täielikult kokku panna. Toote välimus, suurus jne andmeid tuleb hinnata ilma autot kokku panemata ja sellega sõita proovimata. Kogutud ja kasutatud autosid tagasi ei võeta ning raha ei tagastata.
  - Elektriauto pakend peab olema originaalne ja kahjustamata.
  - Elektriauto tuleb tagastada täiskomplektiga, sees olevad kotid ja muud komplektis olevad komponendid ei tohi olla rebenenud ega muul viisil kahjustatud.
  - Elektriauto tagastamise kulud tasub Ostja (v.a. kui toode tagastatakse garantiiteenindusse).
   

MÄRKUS: Vorm peab olema korrektselt täidetud ning sisaldama kõiki nõutud ja kehtivaid andmeid. 

 

Kauba tagastamiseks ja raha tagasi saamiseks:

 1. Täida toodete tagastamise vorm (14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast): DOC. PDF. (vali sobiv failitüüp)
  MÄRKUS: Vorm peab olema korrektselt täidetud ning sisaldama kõiki nõutud ja kehtivaid andmeid. 
 2. Saada täidetud tagastusvorm koos tellimuse numbriga e-posti teel info@abcmanguasjad.ee. 
 3. Tagastusvormi läbivaatamine võib võtta aega kuni 2 tööpäeva, seejärel informeerime teid järgmistest sammudest. Kvaliteetse kauba tagastamine toimub Ostja kulul (tagastustarne hind on 5 €).
 4. Pärast vastuse saamist tagastusvormi aktsepteerimise kohta tuleb tagastatav toode pakkida ja anda kullerile üle vastavalt järgmistele nõuetele ja juhistele:
 • Toode peab olema originaalpakendis ja korralikult pakitud;
 • Toode peab olema pakitud (mitte saata kotis, muus ebastabiilses pakendis, mitte-originaalpakendis ega lahtiselt);
 • Toode ei tohi olla Ostja poolt kahjustatud;
 • Toode peab olema kasutamata ja säilitanud kaubandusliku välimuse (vigastamata etiketid, mahavõtmata kaitsekile jne) (see punkt ei kehti defektse toote tagastamise korral);
 • Tagastatav toode peab olema komplekteeritud samamoodi nagu Ostja selle sai;
 • Ostudokument (arve) tuleb lisada tagastatava tootega samasse pakki.

MÄRKUS: Tagastuskulleri tellib „ABC Mänguasjad“ ning täidab kõik vajalikud kauba transportimisega seotud dokumendid.

 1. Pärast kullerile kauba üleandmist ei ole kliendil tarvis midagi täita ega saadetist jälgida.
 2. Raha tagastatakse hiljemalt 10 (kümne) tööpäeva jooksul alates päevast, mil tagastatud kaup on meieni tagasi jõudnud.
   

Muud tagastamise reeglid

8.1. Müüdud kaupade puudused kõrvaldatakse, madala kvaliteediga kaubad asendatakse ja tagastatakse tagastamise ja vahetamise reeglite järgi vastavalt Leedu Vabariigi majandusministri 2001. aasta määrusele. 29. juuni käskkirjaga nr. 217 „Tagastamise ja vahetamise reeglite kinnitamine“, välja arvatud juhtudel, kui lepingut ei saa Leedu Vabariigi seaduste kohaselt lõpetada (kui leping on sõlmitud hügieenikaupade müügi kohta). Kõigil juhtudel kantakse tagastatud kauba eest raha ainult maksja pangakontole.

8.2. Defektiga kauba tagastamine ja/või vahetamine on kliendile tasuta. Kvaliteetse kauba tagastamine toimub Ostja kulul (tagastustarne hind on 5 €). Tagastatav kaup transporditakse kulleriga, kelle tellib „ABC Mänguasjad“. Tagastatud kauba seisukorda kontrollib garantiiosakond. Kui tagastatud kaubad on kvaliteetsed, arvatakse kliendile tagasi makstavast summast maha tagastuse tarnekulu.

8.3. Garantiijuhtumite puhul täidab „ABC Mänguasjad“ kõik vajalikud kauba veoga seotud dokumendid. Kliendil pole tarvis midagi täita ja lisaks trükkida, pakenditele kleepida või saadetist jälgida. „ABC Mänguasjad“ klienditugi võtab täiendavate broneeringute või probleemide korral kliendiga isiklikult ühendust.

8.4. Müüjal on õigus Ostja tagastatud kaupa mitte vastu võtta, kui Ostja ei järgi ülalpool välja toodud kauba tagastamise protseduuri nõudeid ja juhiseid.

8.5. Müüja poolt valesti saadetud ja/või puudusega toote tagastamise korral kohustub Müüja sellise kauba tagasi võtma ja asendama selle samalaadse sobiva kaubaga.

8.6. Juhul, kui Müüjal ei ole asendamiseks sobivat kaupa, tagastatakse Ostjale ostusumma 10 (kümne) tööpäeva jooksul, tarnekulud ei kuulu tagastamisele.

8.7. „ABC Mänguasjad“ jätab endale õiguse ühepoolselt maha arvata kliendile tagasimakstavast summast täiendava allahindluse summa, kui klient kasutas lisapakkumise allahindlust ja tühistas (tagastas) hiljem vähemalt ühe kvaliteetse toote pakkumisest, millele soodustust rakendati.

8.8. Kui toote tagastamise põhjus on seotud puuduliku kvaliteediga, kohustub „ABC Mänguasjad“ asendama puuduliku kvaliteediga toote sobiva kvaliteediga tootega või tagastama toote ostusumma. Puuduliku kvaliteediga kaubad asendatakse või tagastatakse tagastamise ja vahetamise reeglite järgi vastavalt Leedu Vabariigi majandusministri 2001. aasta määrusele. 29. juuni käskkirjaga nr. 217 „Tagastamise ja vahetamise reeglite kinnitamine“

8.9. Kui klient tagastab garantii kehtivuse perioodil puuduliku toote ning see asendatakse uue kvaliteetse tootega, jääb kehtima järelejäänud garantiiaeg s.t. garantiiaega ei pikendata.

8.10. TÄHTIS! 

Tagastamise protseduuri ei kohaldata juriidilistele isikutele; toodetele, mida on kohandatud vastavalt eraklientidele eelistustele, eritellimustele (näiteks trükkimine), kui toote algset kaubanduslikku välimust on pöördumatult muudetud; eritellimusena tellitud kaupadele; kliendi poolt kahjustatud kaubale; kaubale, mis ei vasta ülalpool välja toodud tagastusnõuetele (kahjustatud kaubanduslik välimus, kasutus- ja kulumismärgid); 14-päevase tagastusperioodi möödumisel tagastatud kaubale.

Erandiks on puuduliku kvaliteediga kaubad.

Kirjuta
Helista