estonian rusu

Makseviisid

5.1. ABC mänguasjade e-poest saab tellimusi teha 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, välja arvatud juhtudel, kui e-pood on tehniliste tööde tõttu suletud.


5.2. Ostu-müügileping jõustub pärast seda, kui Ostja kinnitab tellimuse ning Müüja kinnitab tellimuse kättesaamise kinnituskirjaga, mis saadetakse Ostja määratud e-posti aadressile.


5.3. ABC mänguasjade kaupade hinnad on e-poes ja täidetud tellimustes näidatud eurodes ning koos käibemaksuga.


5.4. Kui Ostja tellimuse kogusumma on alla 9,99 euro, rakendub väikese tellimuse haldustasu 1,99 eurot.


5.5. Ostja tasub tellimuse eest ühel järgmistest viisidest:


5.5.1. Tasumine pangalingiga: klient suunatakse valitud internetipanka, kus tuleb sisse logida ja kinnitada maksekorraldus tellimuse kogusummaga. Maksekorraldus täidetakse automaatselt ning Müüjat teavitatakse edukast maksest viivitamatult, sõltumata kasutatavast internetipangast ja/või kellaajast. 


5.5.2. Tasumine pangaülekandega: Ostja sooritab ülekande otse UAB Evilsa Leedu Swedbanki pangakontole LT677300010139280471 (SEPA-/välismakse).

Makse selgitusse tuleb märkida tellimuse number, mille eest tasutakse. Tellimuse number kuvatakse tellimuse kinnitamise järel ning saadetakse tellimuse kättesaamist kinnitava e-kirjaga Ostja e-posti aadressile. Viitenumbrit ei tule märkida. 

Panga teenustasusid ei lisata kliendi ostuarvele. Müüja ei vastuta selliste tasude kohaldamise ja/või suuruse eest.

Enne pangaülekande tegemist tuleb veenduda, et tellimus on kinnitatud ning Ostja e-posti aadressile on saadetud tellimuse kinnituskiri, vastasel juhul ei registreerita tellimust süsteemis.

Tähelepanu! Pangaülekandega sooritatud maksed laekuvad vastavalt konkreetse internetipanga töökorraldusele ning makseid registreeritakse olenevalt päevast kindlate ajavahemike järel. Pangaülekandega tasudes tuleb kliendil tutvuda valitud panga ülekannete kiiruse ja reeglitega. Müüja ei saa võtta vastutust maksete laekumise kiiruse eest ning tellimust asutakse täitma pärast seda, kui makse on laekunud UAB Evilsa Swedbanki pangakontole.


5.5.3. Tasumine kättesaamisel DPD-kullerile: kui Ostja valib tellimuse kättetoimetamise viisiks DPD-kulleri, saab tellimuse eest tasuda ka kauba kättesaamisel (ainult pangakaardiga). Kättesaamisel tasumise korral lisandub teenustasu 1,99 eurot ja see lisatakse tellimuse kogusummale.


5.6. Pangaülekandega tasumisel tuleb arvestada, et tellimus võetakse töösse ning tarneaega hakatakse arvestama pärast makse laekumist.


5.7. Elektrooniline ettemaksuarve saadetakse Ostjale e-kirjaga kohe pärast tellimuse kinnitamist. Lõpparve väljastatakse pärast tellimuse eest tasumist, paberkandjal arve saadetakse koos kaubaga ning elektrooniline versioon e-posti teel.

Kirjuta
Helista