Mäng "Leidke vuntsid"
estonian rusu
  • 	Mäng "Leidke vuntsid"
  • 	Mäng "Leidke vuntsid"
  • 	Mäng "Leidke vuntsid"
  • 	Mäng "Leidke vuntsid"
  • 	Mäng "Leidke vuntsid"
  • 	Mäng "Leidke vuntsid"
Tarne 3-5 tööpäeva!

Tootekood: HRGR0252

Saadaolev kogus: Laos olemas

Garantii: 24

Tarne 3-5 tööpäeva!
€18.68

Lõbus ja meelelahutuslik mäng kogu perele, mis toob kõik laua taha. Mängus saavad osaleda 3-6 mängijat.

Mängureeglid:

Mängu eesmärk: koguge kõige rohkem kaarte.
Segage kaarte, seejärel valib iga mängija vuntsid, kellega mängida. Valige mängija, kellest saab esimene kaardijagaja. Iga mängija hoiab nina all keppi vuntsiga, kaardijagaja võtab pealmise kaardi ja asetab selle laua keskele ülespoole, nii et kõik mängijad ulatuksid seda võtma. Kõik mängijad asetavad vuntsid kaardi alla nii kiiresti kui võimalik, tingimusel et nende vuntside värv või kuju ühtib kaardil näidatud vuntside värvi või kujuga.

Esimene mängija, kes paneb oma vuntsid kaardile - tõstab selle üles, kui tema vuntsid on sama värvi või kujuga. Kui mängija teeb vea - tema vuntsid ei vasta vuntside värvile ega kujule, peab ta andma oma 2 kaarti laua keskel asuvale pangale (kui tal kaarte pole, siis ta ei maksa trahvi) ja näoga ülespoole jääv kaart koos trahviga jääb järgmise mängu jaoks laua keskele.

Endine kaardijagaja annab kaardipaki vasakul olevale mängijale. Kaardijagajad vahetuvad üksteise järel. Kui ühelgi mängijal pole kaardi jagamisel sama värvi või kujuga vuntse ja keegi pole oma vuntse kaardile ekslikult asetanud, jääb kaart panka järgmiseks mänguks.
Kui avatakse kaart, millel on "Moustache smash", võib selle võita igaüks, kes selle peale vuntsid asetab. Kui avatakse "Moustache pass" kaart, annab iga mängija oma vuntsid vasakul asuvale mängijale. Mängukaart jääb järgmise mängu auhinnaks panka, laua keskele.

Mäng lõpeb, kui kõik kaardid on jagatud, lugege kaardid kokku.
Mängu võidab kõige rohkem kaarte omav mängija.


Komplekti kuuluvad:

- 6 pulka vuntsidega
- 32 kaarti koos vuntsipiltidega

Soovitatav lastele alates 7. eluaastast.

Teave
Kaal ca 0,4 kg
Pakendi mõõdud ca 27,5 cm x 27 cm x 5,5 cm
Sertifikaadid CE
Soovitatav unisex
Soovitatav vanus 7 +
Kirjuta arvustus
Kirjuta
Helista